6-latki z wizytą w Urzędzie Gminy w Tymbarku

03 marca, 2020

W dniu 24.02.2020 roku przedszkolaki z grupy 6-latków odwiedziły Urząd Gminy Tymbark.

Wizyta przedszkolaków rozpoczęła się od spotkania w gabinecie Wójta Gminy, gdzie Wójt Pan Paweł Ptaszek opowiedział dzieciom o swojej pracy, pracy urzędników i funkcji urzędu w gminie. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach i dowiedzieć się w jakich sprawach można zwrócić się do urzędu gminy.

Przedszkolaki zwiedzały poszczególne wydziały i z zainteresowaniem słuchały pracowników, którzy opowiadali o codziennej pracy urzędu. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały soczki i widokówkę. Przedszkolaki z kolei w ramach podziękowań za umożliwienie zwiedzenia Urzędu podarowały Panu Wójtowi laurkę z podziękowaniem. „Przedszkolaki serdecznie dziękują Panu Wójtowi oraz Pracownikom Urzędu Gminy za miłe spotkanie.”

6-latki poznają różne zawodyLekcje Zdalne – Polecamy