O Przedszkolu

• Wszystko zaczęło się 1 września 2000 roku

1 września 2000 r. w Parafii p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tymbarku uroczystą Mszą św. rozpoczęło działalność Parafialne Przedszkole Integracyjne.

Organizatorem był Ks. Proboszcz Józef Leśniak. Jego wrażliwość oraz otwartość na potrzeby bliźnich były inspiracją do działania na rzecz najbardziej potrzebujących, a szczególnie dzieci specjalnej troski.

• Miłość Bliźniego Misja Naszego Przedszkola

Celem wychowawczym Przedszkola jest pełny rozwój Dziecka jako osoby – w myśl zasad personalizmu i pedagogiki chrześcijańskiej.

Chcemy rozbudzić ciekawość świata i ukazać wartość myślenia. Stwarzamy warunki do spełnienia podstawowej aktywności dziecka jaką jest zabawa.

• Otwarta na potrzeby Dziecka Nasza Kadra

Wspomagamy rozwój edukacji Dziecka poprzez realizację podstawy programowej i programów edukacyjnych zgodnych z duchem Ewangelii.

Personel posiada wykształcenie pedagogiczne, które jest systematycznie rozwijane przez uczestnictwo w warsztatach i kursach. Nasza Kadra jest twórcza i otwarta na potrzeby Dzieci.